Kocamın Yeğeni Beni Mahvetti

Kocamın Yeğeni Beni Mahvetti
Kocamın Yeğeni Beni Mahvetti
Kocamın Yeğeni Beni Mahvetti

Selamlar ben Kayseriden yazıyorum ismim Sevim 52 yaşındayım.Eşimle aslında gayet düzgün bir yaşantımız var 25 senedir.Bugüne kadar da hiç bi eksik hissetmedim yaşantımızda cinsel anlamda dahil buna.Yazacaklarım tamamen gerçektir.

Eşimin yeğeni Koray 18 yaşında yeni erkekliğe adım atmış elimizde doğmuş bi gençti. Ama artık onun büyüdüğünü hareketlerinden anlamak zor değildi.

Ama açıkçası düşüncelerinin bana yoğunlaşacağını aklıma hiç getirmemiştim.Ne de olsa dayısının karısıydım.Bir gün kapı çaldı ve açtım Koray gelmişti,şaşırdım gündüz vakti ne işi var diye.

Yenge annem burada mı dedi?Yok dedim,biraz soluklanayım mı çok yorgunum dedi, tabi dedim. Geçti içeri. Bir şeyler hazırlamak istedim ve mutfağa geçtim.

Televizyonun sesini kapattı ve ses kesildi içerden.Neden kapattı ki diye düşündüğüm anda ensemde nefesini hissettim.Ne o Koray dememe kalmadı ellerini eteğimin kenarından bacaklarıma uzattı ve yenge dayanamıyorum sana diyip öpmeye başladı yanaklarımı boynumu. Dudaklarımı öpmeye çalışıyordu ama çekiyordum,zorlukla. Kuvvetliydi Koray, Çok şaşırmıştım. Sen benim yeğenimsin yaşın kaç ki dayının yüzüne nasıl bakacaksın diye itmeye çalışıyordum onu. Ama açıkçası gücüm yetmiyordu ona.

Her şeyi göze aldım seni ne pahasına olursa olsun sikeceğim diye inliyordu.Elleri eteğimin altından beyaz etli bacaklarımı sıkıştırıyordu,canım acıyordu.Direnmeye devam ediyordum.O sırada elinin birini bacaklarımdan çekip gömleğimin yakasına getirdi ve tüm kuvvetiyle çekip yırttı gömleğimi.Ev hali bende rahat olmak için sutyen takmamıştım,göğüslerim ortaya çıktı. Hemen yapıştı uçlarına emmeye ısırmaya başladı, direniyordum ama yavaş yavaş azmaya başlamıştım. Hayvan gibi soluyordu, nefesi göğüslerimi,meme uçlarımı yakıyordu.Ateşim çıkmaya başlamıştı,hayır diyordum ama hoşuma gitmeye başlamıştı.Bir anda istem dışı olarak elimi pantolonunun üstüne attım ve kazık gibi olmuş siki elime geldi.Göz göze geldik,hadi çok çabuk ol o zaman dedim.İlk defa kocamdan başkasıyla olacaktım ve ilk defa bu kadar yaşımdan küçük birini istiyordum. Öpüşmeye başladık olduğumuz yerde,yengem kadınım benim diye inliyordu.Elleri eteğimi belime toplamış külotumun üstünden amımı parmaklıyordu.Islanmaya başlamıştım.Eteğimi topladı belime iyice hemen sikecekti,izin vermediğim ve külotumu indirip kafasını amıma götürdüm.Bilmediği belliydi,yala dedim.

Dillemeye başladı kıllı amımı,çevresini dışını yalıyordu.Çok hoşuma gidiyordu.İçine diyebildim inleyerek ve dilini içime soktu sağa sola oynatıyordu dilini,delirmek üzereydim.İçimde en derine sokup çekiyordu dilini. Kocam pek sevmezdi bunu. Yaptığıma inanamıyordum, kocamın yeğeniyle gencecik bi çocukla neler yapıyordum. Boşalmama çok az kalmıştı, dayanamadım ve mutfaktaki masanın üzerine oturtturdum onu.

Pantolonunu ve külotunu aldım.Aleti çokta büyük değildi ama ateşimi söndürmeye yeterdi.Elime alıp sıvazladım aşağıdan yukarı,damlalar geliyordu ucundan. Bir hamlede ağzıma götürüp sert sert emmeye başladım.Damlalarını emip yutuyordum,gerçekten çok azmıştım. Dilimle sikinin başının ucunda daireler çizip, Korayı delirtiyordum. Ohhh yengem devam et seni deli gibi istiyorum diye inliyordu

Daşşaklarını bir bir ağzıma alıp çekiştirerek emiyordum.Ona tüm hünerlerimi göstermeye kararlıydım.Boşalmasına çok az kalmıştı hissediyordum.Onu içimde istiyordum.Masadan kaldırdım onu ve kendim yattım sırt üstü.Bacaklarımı ayırdım.Sikini elime aldı ama deliğimi bulamıyordu,gerçekten acemiydi. Elime aldım ve yerleştirdim amına inanılmaz sertleşmişti. Girip çıkmaya başladı yavaş yavaş, sert ol eğer tadını çıkarmamı istiyorsan dedim ve tüm gücüyle hızlı hızlı sert sert girip çıkmaya başladı. Bitmesin istiyordum. Daşşakları amımın dudaklarına çarptıkça şap şap ses çıkıyor bu beni dahada azdırıyordu.Üzerime eğilip göğüs uçlarımı şapırtılarla çekiştirerek emmeye başladı.Acemiyidi ama azgın bir hayvan gibiydi, hoşuma gidende buydu zaten.

Pozisyon değiştirmek istedim ve ayağa kalktım masaya yüzümü dönüp domaldım ayakta ona, yine bulamadı amımı ve elime alıp yerleştirdim sikini. Ateş gibi sert sert girmeye başladı yine. Göt yanaklarımın nasıl dalgalandığını izleyip arada bir tokat atıyordu onlara. Boşalıcam yenge az kaldı dedi, götüme boşal diyebildim inlemelerim arasında. Birden çıktı içimden ve göt yanaklarımda döllerinin sıcaklığını hissediyordum.Ama çok sık ve yoğun boşalıyordu,bitmiyordu dölleri.Sikinin başıyla iyice yaydı onları belime ve kasıklarıma kadar. Çok zevkliydi. Bu ilk ve son dedim, tamam yenge söz dedi ama 2 yıldır her fırsatta sikiyor beni. Hayır yeter diyemiyorum.