İlk Deneyimi

Selam ben Mersin’den Ali.

Sizlerle başımdan geçen güzel bir anıyı paylaşmak istedim. İnternetten birisiyle tanıştım, bir süre görüştükten sonra buluşmaya karar verdik. Buluştuk ve bir otele gittik. Odaya çıkar çıkmaz sikini çıkarıp yalamaya başladım. Yaladıkça daha da büyüyordu ve ağzıma sığmıyordu artık neredeyse. Sonra önünde domaldım, o da götümü ve sikini güzelce yağladıktan sonra yavaş yavaş sokmaya çalışıyordu.

Daha kafası girince gözümden yaşlar gelmeye başladı. Bir süre öylece durdu, sonra yavaş yavaş ileriye doğru sikini sokmaya başladı. Müthiş bir acı veriyordu ama sikilmek o kadar hoşuma gitmişti ki hiç çıkmasını istemiyordum. Git gel derken zevk almaya başlamıştım. Artık daha rahat bir şekilde sikiyordu beni. Bu arada benim de sikim öyle bir kalkmıştı ki ilk kez böyle zevk almıştım. Bir yandan götüme giren sikin zevki, bir yandan da elimle sikime 31 çekiyordum. Sonunda ben boşaldım ama götümdeki sik bir türlü boşalmak bilmiyordu. Ona çıkartıp sırt üstü yatmasını söyledim ve sikinin üzerine birden götümü ayırarak oturdum. Sikin üzerinde zıplayıp duruyordum biraz daha böyle devam edince boşalacağını söyledi. Hemen kalktım üzerinden ve sikini ağzıma aldım.

O da spermlerinin hepsini bir güzel ağzıma boşaltı. Hepsini güzelce yalayıp yuttum. Beni bu şekilde tam 3 kez daha sikti ve sonra otelden ayrıldık. Beni sikmek isteyen varsa eklesin lütfen. Herkese bol sikişli günler.