İlk defa seks

Üniversitenin en seksi orospusu yelizi ilk ben siktim
Üniversitenin en seksi orospusu yelizi ilk ben siktim

Merhaba, ben İstanbul’dan Dilek, 22 yaşındayım ve türbanlıyım.
Sizlere internetten birisiyle tanışmamla ilgili çok özel anılarımı anlatmak istiyorum. Yaklaşık 1 yıl önce internetten Ömer ile tanıştık. Önceleri sadece telefonda görüşüyorduk, fakat daha sonra Ömer İstanbul’da ziyaretime gelmeye başladı ve o şekilde ara ara buluşuyorduk. Zaman ilerledikçe birbirimizi telefonda tahrik etmeye başlamıştık ve ben Ömer’i telefonda boşaltıyordum. Ben artık onun ne istediğini ve o da benim ne istediğimi çok iyi biliyorduk. Yine buluştuğumuz bir gün Bakırköy’de sahile gittik ve Ömer ile otururken o benim göğüslerimi ellemeye başladı, sonra ben de dayanamadım ve yarağını ellemeye başladım, fakat ötesine gidemiyorduk, çünkü etraf çok kalabalıktı. Sonra sahilin sonuna, kayaların dibine oturduk ve Ömer amımı okşamaya başladı.

Çıldırtıyordu beni Ömer, dudaklarıma öyle bir yapışıyordu ki nefes almakta zorlanıyordum. Sonra güpegündüz elini külotumun içine soktu ve amımı parmaklamaya başladı. Yaklaşık 1 saat boyunca böyle devam ettik. İkimiz de kudurmuştuk ve çalıştığım iş yerine gitmeye karar verdik. Ömer ile depoya indik ve orada kaya gibi duran yarağını ağzıma almaya başladım. Ömer de başımı tutup bana koca sikini beni boğarcasına emdiriyordu, sonra üstümü çıkartıp göğüslerimi deli gibi emip yalamaya başladı. En sonunda da eteğimi kaldırıp külotumu sıyırdı. Aslında öyle bir niyetim yoktu ama ikimiz de artık çıldırmıştık ve ben kendimi Ömer’in kollarına bıraktım. Beni masaya yatırıp amımı yalamaya başladı, yalaması beni öylesine delirtmişti ki, artık içime girmesi için yalvarıyordum.

Ömer de koca yarağını, beni daha fazla bekletmeyip yavaşça amıma soktu. Acıdan ellerimi ısırıyordum ve yaklaşık 1 saat boyunca beni böyle sikmeye devam etti. Ömer ile sık sık buluşup beraber keyifli vakit geçiriyoruz. Sonunda imam nikahı da kıydık ve bu şekilde devam etmeyi düşünüyoruz.