Barda içtik

Barda içtik
Barda içtik
Barda içtik

Ben Yasin, eşimle birlikte bir akşam biraz kafa dağıtmak için dışarı çıkıp bir bara gitmiştik. Girdiğimiz barda üniversiteli gençlerin takıldığı bir bardı. Eşim Nuray çok güzel ve alımlı bir kadındır. Zaten, daha masamıza oturur oturmaz tüm gençler eşimi süzmeye başlamıştı. İçkimizi içerken eğleniyor ve dans ediyorduk. Geç vakit olmuştu ben ve eşim Nuray ayakta duramayacak kadar sarhoş olmuştuk. Ben masamızda oturuyordum ve Nuray’ın 5-6 gencin kollarında olduğu görüyordum ama yerimden kalkamıyordum. Bar kapanmış Nuray ise koltuğa uzanmış gençlerde Nuray’ı okşayıp öpüyorlardı. Sarhoşluğun etkisinden olsa gerek sadece onları izliyordum.

Barı işleten genç benden hesabı aldı ve yanıma oturarak Nuray’ı ve gençleri seyretmeye başladı. Nuray artık sayamadığım kadar çok, çıplak gençlerin arasında kalmıştı. Nuray çırılçıplak kalmıştı. Eşimi becerip sikmek için sıraya girmişlerdi. Nuray artık seks sarhoşuydu. Nuray’ı adeta döverek sikiyorlardı, hadi orospu, benimkini de al pis fahişe, seni sabaha kadar sikeceğiz diyerek Nuray’ın her deliğine hızlıca girip girip çıkıyorlardı. Gençlerin sikleri çok büyüktü Nuray’ın canı çok acıyordu çığlık çığlığa bağırıyordu ama Nuray’a acımıyorlardı aksine o bağırttıkça daha da sertleşiyorlardı. Nuray’ın hem amı hem de göt deliği dağılmış tahriş olmuştu yaklaşık iki saattir sikiliyordu. Bir ara Nuray bayılmıştı ama hiç aldırış etmeden Nuray’ı defalarca ve sırayla sikiyorlardı, hatta içlerinden biri sike sike bayılttık, sike sike ayıltalım orospuyu diye bağırıyordu, nitekim öyle de yaptılar. Nuray’ın ağlamaklı çığlıkları barın içini inletiyordu. Daha sonra ben uyumuş kalmışım, uyandığımda evimdeydim, Nuray yanımda yoktu, yatak odamızda Nuray’ı iki gençle kucak kucağa uyuyor halde gördüm.

Meğer iki genç bizi eve getirmiş Nuray’ı da evimde sikmeye devam etmişler. Yapacak bir şey yoktu, sarhoşluğumun sonucuydu bu. Zaten Nuray da halinden memnun görünüyordu. Artık Nuray’ı topluca sikmek için evime rahatlıkla gelip gidiyorlar. Bende onları zevkle izliyorum.