Azgın kadın

Annemle İlk Kez
Annemle İlk Kez
Annemle İlk Kez

Selam ben Mert, bundan 9 ay önce başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Bu anımın hoşunuza gideceğini umuyorum.
Bir gün beni tesadüfen bir bayan aradı ve yanlışlıkla aradığını söyleyip özür diledikten sonra telefonu kapadı. Aradan daha 2 gün geçmeden aynı numaradan tekrar arandım ve bunun tesadüf olamayacağını anladım.

Telefonu açtım ve nasıl yardımcı olabileceğimi sordum. Karşı taraftaki bayan da ilk sefer gerçekten yanlışlıkla aradığını, fakat bu defa konuşmak için aradığını söyledi. Bu şekilde yaklaşık 3 ay boyunca görüşmeye devam ettik. Kadının sesi telefonda çok hoş geliyordu ve bir gün tanışmaya karar verdik. Ancak ertesi gün beni arayıp henüz hazır olmadığını söyledi. Aradan 2 hafta geçmeden bu kez kendisi aradı ve ertesi gün buluşmayı teklif etti. Onu Ümraniye’den alacaktım. Kararlaştırdığımız yere gittim ve beklemeye başladım. Kalbim heyecandan deli gibi çarpıyordu. Her geçen kadına bakıp, acaba o mu diye geçiriyordum içimdenerH. Yaklaşık 25 dakika sonra geldi. Adı Alev’di. Beraber arabaya bindik ve nereye gitmek istediğini sordum. O da bana bıraktığını söyledi. Çamlıca’ya yakın bir yerlere gitmeye karar verdik. Hem yemek yer hem de konuşurduk bu şekilde. 15 dakika sonra Çamlıca’ya varmıştık Çamlıca’ya. Oturup sohbet etmeye başlamıştık.

Öyle bir bakışları vardı ki, beni benden aldı. Resmen beni hemen burada sik diye bakıyordu bana. Manzara izlerken birbirimizi okşamaya başladık. Böylece bir saat geçtikten sonra kalktık ve Çamlıca’dan inerken dayanamadım ve sikimi eline verdim. Arabada beni yalayıp emmeye başlamıştı. Aşağı yukarı on dakika böyle devam ettik. Ümraniye’ye gelene kadar sakso çekti bana ve beni boşalttı. İnanılmaz zevk vermişti bana. Evinin yakınında bıraktım ve o evine giderken takip edip evini öğrenmiştim. Akşam beni arayıp eşinin evde olmadığını söyleyip gelmemi istedi. Ben 32 yaşında, Alev ise 27 yaşında harika bir kadındı. Akşam saat 7’de evine gittim. Beni telefonla evine kadar yönlendirdi. Birazcık birlikte oturduk önce. Çok heyecanlıydım ve kalbim deli gibi çarpıyordu. Sonra başladım Alev’i okşayıp elleyip öpmeye. Onu oturma odasında soymaya başlamıştım ve o şekilde yatak odasına gittik. Gündüz bana yaşattığı azabın öcünü alacaktım nihayet. Sikimi tekrar yalamaya başlamıştı ve öyle bir yalıyordu ki sanki kıtlıktan çıkmışçasına. Bu kez sıra bendeydi ve amını yalamaya başladım. Alevi iki kez boşalttım. Artık dayanamıyordu, iyice azmıştı. Ben de yarağımı amının üstüne getirdim başladım ileri geri sürtmeye. Alev artık zevkten deli gibi bağırıyordu ve sonunda sok şu yarağını içime dediğinde öyle bir kökledim ki, nefesi kesildi ve öyle bir sarıldı ki tırnakları sırtıma batıyordu. Bacakları ile beni kelepçe gibi sarıp beni köküne kadar alıyordu. İlk sikişimiz 30 dakikadan fazla sürdü ve bir güzel içine boşaldım. Biraz dinlendikten sonra Alev’i en çok sevdiğim pozisyonda sikmek için onu kucağıma aldım.

Sikimi alttan amına geçirdim ve başladım Alev’i kucağımda hoplatarak sikmeye. Deli gibi bağırıyordu. Sok aşkım, sik beni, parçala gibi sözler beni daha çok tahrik ediyordu. Alev’i yatağa indirdim ve karnının altına bir yastık koydum. Alev’in alev gibi yanan amcığı bana bakıyordu. Sikimi arkadan amına öyle bir geçirdim ki, Alev’den çığlıklar yükseliyordu. Öyle ki, boşalmaya yakın evinin kapısı çaldı. Ben korkudan ölecektim oracıkta. Kapıyı açtırmadım. Sesler kapıdan uzaklaşınca bende hemen üstümü giyinip kimseye görünmeden evden çıktım. Bu bizim Alev’le yaşadığımız ilk ve son sikişimizdi. Herkese bol sikişmeler.

Baylardan ve çiftlerden yorum bekliyorum. Mert